U tha se kishte romancë me një gocë, Pirro Cako e pranon publikisht

By

Po, Pirro Çako qenka në një lidhje dashurie!

Ndonëse artisti është përpjekur të tregohet gjatë gjithë kohës i rezervuar përsa i përket jetës personale, së fundmi ka pranuar se nuk është vetëm.

I ftuar mbrëmjen e djeshme në rubrikën “Për drekë me mua”, tek “E diela shqiptare”, Blerina Bombaj e pyeti Çakon nëse “ishte i lidhur me ndonjë gocë”.

Image result for pirro cako

“Njeriu nuk është bërë për të jetuar vetëm. Të gjithë kemi nevojë për dikë. Aktualisht jam në një shoqëri shumë të mirë, ndihem shumë komod, shumë mirë dhe shpresoj që të vazhdojë kjo gjë.”

Ju kujtojmë se në shkurtin e 2017- s, mediat rozë përcollën lajmin se kantautori Pirro Çako dhe e dashura e tij 27-vjeçare, Sesilia, i kishin dhënë fund lidhjes së tyre prej 8 vitesh.

Ai ishte i martuar me sopranon e famshme shqiptare Inva Mulën, me të cilën ka edhe një djalë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm