Dhurata Ahmetaj me ndryshime në pamje!

By

Përveq zërit dhe talentit që posedon, pakoja nuk do të ishte komplete edhe pa një pamje mahnitëse.

Është fjala për këngëtaren Dhurata Ahmetaj e cila përveç tjerash çdo herë paraqitet me një pamje të freskët.

Shumë shpesh e kanë krahasuar edhe me divën e muzikës Jennifer Lopez.

E në fotografinë e fundit që ka postuar ajo në profilin e saj në instagram duket me një pamje rrezatuese dhe pak më ndryshe, dhe padyshim që ngjason shumë me J.LO.

Së fundmi Dhurata ka publikuar edhe këngën më të re me titull “Gabim” e cila po gëzon sukses të madh brenda pak ditëve./prive.al/

Artikuj të ngjashëm