Politikani i njohur i shkon në shtëpi Don Xhonit

By

Don Xhoni ka pasur një mysafir nga fusha e politikës sonte.

Ai ka zbuluar se nën-kryetari i Skenderajt Sami Lushtaku e vizitoi në shtëpi.

Reperi tha se gjenerali e ka përgëzuar për sukseset dhe të arriturat.

Don Xhoni postoi edhe një foto krah Samiut dhe i tha ‘qofsh i respektuar’.

Reperi për pak ditë sjell ‘Katile’ me klipin në të cilin protagoniste është Megi Pojani./Prive.al

Artikuj të ngjashëm