“Më ka mbetur traumë”, Selvije Jao flet për vështirësitë gjatë shtatzënisë

By

Para disa muajsh, Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij Selvije Jao u bënë prindër për herë të parë.

Cifti u bënë prindër të një djali dhe së fundmi Jao ka folur hapur për eksperiencën e saj me ndjekësit në Instagram.

Një nga ndjekësit e saj e pyeti se nëse ajo edhe Shpati po mendojnë për një fëmijë të dytë, dhe Jao u përgjigj duke thënë se akoma po merr veten nga shtatzënia e parë.

“Më ka mbetur si traumë e gjithë ajo periudhë dhe nuk mund të jap këtë përgjigje tani. Mundohen të marr veten fizikisht dhe psiqikisht”- u shpreh Selvija. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm