Policia zbarkon në shesh xhirimin e videoklipit të ri nga Madonna

By

Xhirimet e videos muzikore të Madonna-s me reperin domenikane Tokischa u ndalën në mënyrë të papritur të hënën në mbrëmje kur policët mbërritën në një përpjekje për ta mbyllur atë, ka mësuar ekskluzivisht Page Six.

Një burim tha se këngëtarja “Material Girl”, 64 vjeç, po xhironte këngën e saj të ardhshme me Tokischa, të titulluar “Hung Up” dhe altoparlantët e makinave që luanin muzikë krijuan “zhurmë dhe çmenduri” që me sa duket shqetësoi fqinjët e shumtë.

NYPD konfirmoi ekskluzivisht për Page Six të martën se rreth orës 23:39. ET një natë më parë, ata morën “disa” ankesa për zhurmën në vendin e xhirimit.

Megjithatë, zëdhënësi i policisë vuri në dukje se “gjendja ishte korrigjuar” dhe “nuk u bë thirrje”.

Një burim i veçantë konfirmoi gjithashtu për Page Six se Madonna, Tokischa, kërcimtarët dhe ekuipazhi i xhirimit vazhduan me xhirimet diku tjetër brenda pas largimit të policisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm