Cili mashkull ia zbukuroi ditën Adelina Tahirit ?!

By

Sot, Adelina Tahiri feston ditëlindjen dhe dhuratat që kishte marrë ajo ishin thjesht WOW!

Në mesditë, këngëtarja kishte arritur të mbushte një dhomë përplot me lule e dhurata tjera, listës së gjatë i është shtuar edhe një buqetë me lule.

Por, kësaj here vlerë ka pasur edhe personi që ia ka dhënë. Balerini Graciano Tagani, nga si është shprehur Adelina, ‘ia ka ndrequr ditën’.

Për t’i hequr dilemat nga një spekulim i mundshëm mediatik, Tahiri e ka precizuar qartë se balerini është si vëlla për të.

Ndryshe, Graciano është pjesë e trupës së baletit në televizionin Klan teksa njihet edhe për pjesëmarrjen në Big Brother. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm