FASHION CV: JONIDA MALIQI

By

[tribulant_slideshow gallery_id=”12″]

Njihet si një nga këngëtaret më ‘fashionista’ të skenës muzikore e jo më kot sepse Jonida Maliqi gjithmonë bënë zgjedhjen e duhur në veshje.

Jonida ka eksperimentuar shumë në ‘look’ që nga flokët e saj të cilat kanë pasur prerje të ndryshme dhe të guximshme po ashtu edhe në make up ku ka prekur shumë ekstreme.

Mirëpo sot tek Maliqi kuptojmë pasionin e saj për modën… Nga kjo dashuria këngëtarja ka hapur dhe biznesin e saj ku kryefjalë janë këpucët.

E përpos kostumeve ajo që e bën akoma më interesante Jonidën është buzëqeshja që në kombinim me veshjen të lë pa fjalë./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm