Policia ndalon Eni Koçin (FOTO)

By

Këngëtarja Eni Koçi ka pasur një eksperiencë me policët për të parën herë mbrëmjën që lamë pas në Tiranë.

Në vozitje e sipër, asaj i është dashur të bëjë testin e alkoolit përmes frymëmarrjes në aparaturën speciale.

Ka qenë ky moment shkak për të kuptuar që Eni nuk konsumon kurrë alkool.

E bindur që s’do i dalë asnjë promilë alkool në gjak, këngëtarja dëgjohet duke thënë: ‘S’do dali gjë se s’pi unë kurrë alkool’.

Dhe ashtu doli! Pas kontrollit rutinor të patentës, policia e ka lënë Enin të lirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm