Afrona shfaqet e mbuluar në xhami bashkë me nënën (FOTO)

By

Ajo ka një lidhje tejet të ngushtë me familjen e saj. Shpeshherë ekspozon vëllain por nuk jamë të rralla momentet kur ajo shfaqet përkrah nënës së saj.

Modelja Afrona dika ka postuar sot një imazh ku shihet në Emiratet e Bashkuara Arabe bashkë me nënën e saj.

Kjo foto është rikthim në kohë për bukuroshen që me të ëmën kishte vizituar kohë më parë Abu Dhabin dhe Dubain.

Duhet theksuar se kjo foto tregon se ku e ka trashëguar bukurinë e dashura e Bleros. /Prive.al/

Screenshot_2016-05-02-10-36-26

Artikuj të ngjashëm