E fejuara e Taulant Xhakës festoi ‘kanagjeqin’: Ja si u duk në festë (FOTO)

By

Festat në familjen Xhaka janë mbajtur çdo herë sekrete.

Fejesa e martesa e Granitit, fejesa e Taulantit me Arbnoren ishin të tilla dhe në këtë frymë ka qenë edhe kanagjeqi i Arbnores.

Pa shumë zhurmë, në një prej hoteleve të kryeqytetit është mbajtur mbrëmjen që lamë pas kjo festë  më praninë e shumë të ftuarave.

Për veshjen është kujdesur dyqani i Egzonës, bashkëshortes së Albatritit teksa Arbnorja ka shkëlqyer në kuptimin e plotë të fjalës në këtë festë.

Më poshtë, disa foto nga mbrëmja e djeshme. /Prive.al

Nusja e Taulant Xhakes @__arbnoraaaaaa__ e veshur nga @goddess_exclusive

A post shared by GODDESS Exclusive (@goddess_exclusive) on

Princess @__ll.gx__ in @goddess_exclusive dress !!!

A post shared by GODDESS Exclusive (@goddess_exclusive) on

Artikuj të ngjashëm