Po vjen bashkëpunimi më i pazakontë, Morena Taraku me këtë këngëtar të vjetër kosovar

By

Ai ka 50-të vjet në skenën muzikore shqiptare ndërsa ajo, sapo ka nisur hapat e parë të karrierës në muzikë.

Por asgjë s’i pengon ata të dy, të kenë një bashkëpunim, që besojmë do të jetë tejet interesant.

Morena Taraku dhe këngëtari Sabri Fejzullahu me shumë gjasë po sjellin një këngë së bashku dhe këtë e ka thënë në mënyrë indirekte këngëtarja Taraku.

Përmes një fotografie në Instagram, Morena ka shkruar se diçka e bukur po vjen derisa shfaqet në krah të këngëtarit të njohur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm