Ju prezantojmë me kopertinën zyrtare të albumit të ri nga Dafina Zeqiri

By

Kjo verë ishte intensive për Dafina Zeqirin.

Ajo erdhi në bashkëpunime të shumta dhe lansoi disa videoklipe.

Por kjo nuk është e gjitha, sepse ajo ka gati të lansojë albumin e saj të ri me titull “Dafine moj”.

Për të na siguruar që surprizat akoma nuk ka përfunduar, gjatë ditës ajo publikoi edhe kopertinën zyrtare të albumit të saj të ri.

Gjithashtu, në kopertinë shkruhet edhe një dedikim për nënën e saj si vijon: “Dedikuar një gruaje shumë speciale, Melihate Zeqiri”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm