Rina Balaj këtë javë sjell këngën virale të TikTok-ut (VIDEO)

By

Rina Balaj ka treguar se këtë javë lansohet kënga e saj që u bë virale në TikTok që në momentin kur është shpërndarë.

Ajo dhe Dj A-Boom janë bërë bashkë për këtë projekt i cili quhet “Edhe sa lot”.

“Këtë javë do të thehet tavolina”, ka shkruar këngëtarja.

Dëgjoni më poshtë pak nga kënga.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DJ A-BOOM (@djaboom)

Artikuj të ngjashëm