Ia dashuron të motrën, ndërsa ky është raporti i Klein me kunatën!

By

Këtë verë ata të dy e bënë publike lidhjen ndërsa tani po shfaqen gjithnjë e më shumë pranë njëri tjetrit e madje edhe në vente familjare.

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare Dua Lipa, ka shtatë muaj që ka nisur një lidhje romantike me këngëtarin Paul Klein dhe gjithçka deri më tash po shkon për së mbari.

E Paul, përpos me Duan ka një raport të mirë edhe me motrën e saj Rinën dhe ata të dy sigurisht i lidh dashuria që kanë për këngëtaren.

Paul ka publikuar në profilin e tij në Instagram një video, ku shihet duke e ngacmuar e lozur me Rinën, vajzën e dytë të familjes Lipa, këngëtarit Dukagjinit dhe gruas së tij Anesës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm