Plasin shakatë në internet me Miss Universe Kosovën (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, Prive.al vuri në pah paraqitjen skandaloze të Miss Universe Kosovës, Zana Berisha në evenimentin e madh të bukurisë.

Vajza që përfaqësoi Kosovën, e dalë nga një event fiktiv për të cilin s’dëgjoi kush, kishte vështirësi të jashtëzakonshme të artikulimit jo në anglisht, por edhe në gjuhën shqipe.

Kaq ka mjaftuar që videot e saj të bëhen virale.

Sekuenca kur prezantohet me katër fjalë, ‘Zana Berisha from Kosovo’ ishte skandal më vete.

Bukuroshja bërtet para mikrofonit në mënyrë të pakontrolluar. Si rrjedhojë, nuk i ka shpëtuar videove epike ku në njërën prej tyre përshembull, bëhet bashkë me Shefqet Krasniqin dhe një insert të deklaruar prej tij.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /prive.al

Artikuj të ngjashëm