Plane për fëmijë të dytë?! – Flet Andrra

By

Janë afro tre vite kur Sinan Hoxha dhe Andrra Destani u bënë prindër për herë të parë. Çifti u bekua me një djalë, emri i së cilit mban incialet e të dy prindërve Ansi.

Mirëpo, tashmë duket se është koha për një tjetër fëmijë. Të paktën kështu ka treguar Andrra në rrjetin social Instagram duke iu përgjigjur ndjekësve të saj.

“Kur do e bësh bebin e dytë” – ishte pyetja, të cilën Andrra u shpreh “Edhe pak. Kur të jetë e shkruar”, teksa krah saj nxorri një imazh nga koha kur ishte shtatëzënë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm