Albatrit Muqiqi dhe Genta Ismajli publikojnë “Po du me t’pa” (VIDEO)

By

Me pamje nga deti, një klip i realizuar në brigjet e bukura të Ulqinit, është ai i Genta Ismajlit me Albatrit Muqiqin e reperin Nurteel.

Në këngën “Po du me t’pa”, ata të dy vijnë më ndryshe se asnjëherë tjetër.

Genta duket shumë tërheqëse, përderisa Albatriti e ka ruajtur elegancën e tij, përderisa në klip Genta e Albatriti “si të dashuruar” takohen. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm