Photoshop apo operacion? Hunda e Morena Tarakut pësoi ndryshime sërish  

By

Në imazhe e reja që publikoi në Instagram, ajo po që po duket shumë bukur. Seksi si gjithmonë, e kuruar dhe fit, Morena Taraku realizoi një fotosesion në Stamboll të Turqisë, që është për çdo lëvdatë.

Por ka diçka këtu, që na ra në sy!

https://www.instagram.com/p/BpmcGd-l38v/

Është hunda e saj që s’është më si dikur…

Këngëtarja e modelja e njohur, ka dallim kësaj here nga paraqitjet e dikurshme në fotosesione. Hunda e saj ka pësuar ndryshime dhe kësaj here është shumë më e vogël se zakonisht.

Gjithsesi, të jetë kjo një ndërhyrje manuale me programe fotografie apo është operimi i radhës në fytyrën e saj, mbetet të shihet nga imazhet e tjera. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm