Labi dhe Qëndresa zbulojnë portretin e vajzës (FOTO)

By

Pak muaj më parë, prezantuesi Labinot Gashi dhe bashkëshortja, Qëndresa u bënë prindër për të parën herë me ardhjen në jetë të Rroas.

Çifti këtë zhvillim nuk e kanë mbajtur hermetik ndaj publikut dhe kohë pas kohe kanë ndarë fotografi të vajzës.

Sidoqoftë, ata janë treguar të kujdesshëm për të mos ekspozuar fytyrën e Rroas së vogël deri sot.

Përjashtimi është bërë në foton e urimit për Bajram me ç’rast është vënë re për herë të parë edhe ngjajshmëria që vajza ka me babain.

Urime! /Prive.al

View this post on Instagram

Me fat festa e Bajramit nga ne ❤️

A post shared by Labinot S. Gashi (@labinotsgash) on

Artikuj të ngjashëm