Labi dhe Skerdi zbulojnë datën e publikimit të baladës së re (VIDEO)

By

Ka disa ditë që Labinot Tahiri dhe Skerdi kanë njoftuar se janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Kënga e quajtur “Gabove” bëri bashkë për herë të parë këta dy artistë të cilët njotuan përmes Instagramit se publikohet të premten në orën 16:00.

Muzikën e ka realizuar Bini Nebihu ndërkaq videoklipin e punoi Jayde.

Më poshtë pamje nga klipi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm