Përveç muzikës, Cozman është edhe kuzhinier i mirë (FOTO)

By

Reperi Cozman ka treguar aftësitë e tij edhe në kuzhinë.

Ka qenë miku i tij Onat, ai i cili në fakt e ka zbuluar atë me anë të një videoje të postuar në instastory.

Reperi në fjalë shihet teksa po e zbukuronte pjatën të mbushur me mish dhe perime të gatuara nga ai.

Ju bëftë mirë çunave të Babastars pasi pjata po duket mjaft e shijshme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm