Përplot materiale ekskluzive nesër në Prive (VIDEO)

By

Nesër në Prive keni mundësi të ndiqni shumë materiale ekskluzive.

Rita Ora vjen në një intervistë, Arbër Bytyqi në ‘5 data’, Meriton Mjekiqi në 60 sekonda dhe ditëlindja e parë e vajzës së Yllka Kuqit.

Përveç tyre, do të shihni edhe materiale të tjera interesante./Prive.al

Artikuj të ngjashëm