Ishte viti 2002 dhe Adelina Ismaili performonte me Roleks në dorë (VIDEO)

By

Me stil dhe e veshur shtrenjtë qysh moti kohë.

Këngëtarja Adelina Ismaili, ishte gjithmonë një ikonë mode dhe një artiste që kishte thyer tabutë e kohës me paraqitjet e saj skenike.

E famshmja Ismaili, kishte në posedim orën Roleks qysh kohë më parë kur një produkt i tillë zviceran, zor se mund të blihej nga një kosovar.

Në një xhirim të Labias këngëtarja shfaqet me një veshje qe ka mbetur ikonike nga ajo kohë, derisa në dorën e saj vërehet ora e markës së njohur dhe super luksoze. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm