Këta bukurosha të estradës janë ende single (FOTO)

By

Thyejnë zemra sa herë paraqiten në publik. Numrin më të madh të fansave e kanë në mesin e vajzave.

Por zemrën e tyre deri më tash s’e ka marrë askush dhe statusi vazhdon t’iu mbetet beqarë.

Muskulozë, të pashëm, të suksesshëm, të adhuruar nga publiku e të pasur, janë këta djem të estradës që ende nuk i kanë lidhur duart me zinxhir me ndonjë të dashur.

Ledri Vula

Ahh sa vajza ka shkulur flokët për të në koncerte…

Yll Limani

Ka bërë të vuajnë mijëra zemra me vargjet e tij, por vet mbetet i vetëm.

Noizy

Një “bad boy” që asnjëherë s’u pa krah një të dashure, por që ka simpatinë e shumë vajzave shqiptare.

Majk

Përflitet shumë për lidhjen e tij me bukuroshen Majlinda Zeka, por zyrtarisht reperi Kastriot Rexha është SINGLE.

Butrint Imeri

Një Loçkë e vërtetë! Por ende pa të dashur.

Capital T

Fantastik trupi i tij. Plot muskuj e një buzëqeshje të parrezistueshme.

Ardian Bujupi

Nuk kishte se si të mos ishte në listë. Karizmatik!

Image result for ardian bujupi

Alban Ramosaj

Definicion i një mashkulli të bukur. Më shumë model se këngëtar!

Image result for alban ramosaj

 

Artikuj të ngjashëm