Arta Nitaj flet mbi të ‘dashurin’ e ri (VIDEO)

By

Një prej aktoreve të reja më të komentuara, Arta Nitaj ishte këtë javë protagoniste e rubrikës 60 sekonda në Prive.

Pas një pauze në intervista dhe paraqitje televizive, ‘Xhesika’ e O sa Mirë në një minutë shpalosi shumë detaje.

Ajo tregoi mbi pengjet në jetë, eksperiencën më të çuditshme seksuale, klipin ‘A më do’ dhe atë që përflitet më së shumëti në portale – të dashurin e ri.

A është në lidhje?! Çfarë thotë për të kaluarën?!

Detajet në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm