Linda shpërthen në lot, çfarë ndodhi? (VIDEO)

By

Pos Albës sot ka qarë edhe Lindita, e cila është emocionuar.

Ajo ka qarë dhe është mërzitur nga malli për të bijën, për ta takuar dhe për ta parë.

Asaj afër për ta përqafuar i shkuan Santiana dhe Alba./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm