Gold AG publikon këngë të re

By

Prurjet muzikore të Gold AG këtë muaj ishin të shpeshta.

Ai sërish publikoi një këngë të re që mban titullin “Liri a vdekje” e cila u realizua me videoklip.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë videoklipin dhe këngën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm