Përfundoi edhe një lidhje: Këngëtarja e famshme i jep fund fejesës

By

Lady Gaga dhe i fejuari i saj Christian Carino, janë ndarë.

Ylli i filmit “A star is born” i ka dhënë fund fejesës dhe këtë e ka konfirmuar për Just Jared përfaqësuesi i aktores së famshme.

Image result for lady gaga christian carino

Thashethemet se dyshja janë ndarë kanë filluar kur Gaga u pa në Grammy Awards pa unazën e saj të fejesës. Ndërsa ajo nuk e përmendi fare të fejuarin në fjalimin e saj.

Dyshja kanë të fejuar që nga tetori i vitit të kaluar, ndërsa tani revista Just Jared e ka konfirmuar lajmin për ndarjen e tyre.

Image result for lady gaga christian carino

Artikuj të ngjashëm