Për Marinën, as Geti nuk është para…

By

Marina Vjollca ka postuar një set të ri fotosh profosionale ku duket shumë sensuale. Këtyre fotove nuk  ka rezistuar as vetë bashkëshorti i saj, reperi Getoari, i cili i ka komentuar duke i bërë një emoji zemër.

Mirëpo, për Marinën më e rëndësishmja nga të gjitha dhe dashuria e përjetshme e saj, është Luana Vjollca. Motra.

Luana i ka komentuar në një nga këto fotot Marinës: “Ëoooë e pazëvendësueshme bisha ime Marina Vjollca.”

E ndërkohë Marina i ka kthyer komentin: “Dashuria ime e përjetshme!!! Luana Vjollca jeta ime.”

Artikuj të ngjashëm