Drama vazhdon, Shqipja i përgjigjet Teas

By

Ish-konkurentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj trazoi ujërat edhe nga jashtë.

Ajo postoi të premten fotografi në të cilat pretendonte se vajza krah Andit është Tea para shumë vitesh.

Ngjarja u mohua sot në program me ç’rast Tea dhe Andi potencuan se çfarë ka bërë Shqipja (duke cënuar privatësinë e ish-të dashurës), përbën vepër penale.

Shqipja është kundërpërgjigjur me një video nga “Përputhen” në të cilën dëgjohet Tea duke thënë se “Shqipja s’është femër” teksa paralajmëron “bomba” tjera.

Drama vazhdon… /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm