Për kë po e mer ‘Malli’ Dafinën? (VIDEO)

By

Pas bashkëpunimit, radha ishte për një projekt solo nga Dafina Zeqiri.

“Malli” mban titullin projekti i ri muzikor nga Dafina.

Me tekst nga vet Dafina dhe Elinel kënga e shoqëruar me videoklip tashmë është publikuar në Youtube.

Nëse nuk e keni dëgjuar ende, të plotë e keni në linkun e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm