Kjo është ‘Katilja’ e Don Xhonit

By

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Don Xhoni ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Katile” mban titullin kënga, protagoniste e të cilës në klip është Megi Pojani.

Teksti mban vulën e Don Xhonit, ndërsa për producimin e këngës u kujdes Çelik Lipa.

Kënga e shoqëruar me videoklip është publikuar në Youtube dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm