Për hir të filmit të saj të ri, Rita Ora ndryshon pamje

By

Për shumë vite i ka qëndruar besnike ngjyrës bionde për flokë edhe pse jo ngjyra e saj natyrale e flokëve.

Publiku fansat dhe ndjekësit janë mësuar të shohin atë me flokë të bardhë ani pse gjatë kohës ka pasur stile të ndryshme të prerjes.

Ajo aktualisht po punon në xhirimet e filmit të ri i cili është një ‘remake’ më i modernizuar i librit dhe filmit klasik ‘Oliver Twist’.

Transformimi nga bionde në brune ndodh për shkak të përvetësimit të rolit dhe karakterin që ajo do të luajë.

Mirëpo duke qenë Rita Ora, a ka ndonjë stil që nuk i shkon asaj? /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm