Për herë të parë Khloe Kardashian jep komentin publik pas tradhtisë së partnerit

By

Skandali i tradhtisë së Tristan Thompson do të jetë tema e diskutimit në episodin e ardhshëm të Reality Show më të ndjekur në botë Keeping Up With the Kardashians që do të jepet të dielën, me katër nëntor.

Khloe Kardashian on Tristan Thompson's Cheating Scandal: 'The Bad Is Very Hard to Relive'

Dhe Khloe Kardashian sapo ka bërë një koment publik duke folur për atë se si i është dashur ta tejkalojë një moment të keq në jetë.

E gjitha filloi kur një përdorues i Tëitter shkori: “Ndjehem shumë keq që Khloe’t iu desh që të merrej me atë që bëri Tristan. Ti je shumë e fortë që po e diskuton një çështje kaq personale në një shfaqje televizive duke e ditur që miliona njerëz e shohin. Unë s’do kisha qenë e gatshme ta bëja”, ka thënë personi në fjalë.

“Fatkeqësisht do të shfaqet. Kam pranuar ta bëj këtë shfaqje për të mirë e për të keq. E keqja është zor të thuhet por kjo është jeta’, i është përgjigjur Khloe Kardashian. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm