Për çfarë e xhelozon bashkëshortin? Na e tregon Teuta Krasniqi

By

Pasi mori pak pushim nga rrjetet e saj sociale, Teuta Krasniqi u rikthye me postim në Instagram.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Adonisi, kujdesen që çdo vakt ta gatuajnë në shtëpi për familjen.

Por, sipas Teutës, ai gatuan pak më mirë se ajo gjë që e bën aktoren pak xheloze.

“Kur e bon burri dreken, xhelozoj kapak se përgatit ma mirë se unë”, shkruan ajo në një postim, teksa prezanton një drekë vegane. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm