Kaq vite mbushi sot Sinan Hoxha

By

Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen.

Këngëtari i shumë hiteve shqiptare, mbush plot 45 vite jetë.

Ai gëzon një karrierë të suksesshme në muzikë, një familje të lumtur me gruan e tij Andrra Destanin dhe djalin e tyre Ansi.

Shumë urime./Prive.al

View this post on Instagram

♥️♥️ @andrradestani @ansihoxhaa

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

 

 

Artikuj të ngjashëm