Motra po i martohet, ja çfarë i thotë Adelina Ismaili (FOTO)

By

Gëzimet e njëpasnjëshme e kanë përfshirë familjen Ismaili.

Fillimisht Adelina Ismaili u bë nënë ndërsa tani, motra e saj Ema po martohet.

Me këtë rast, Adelina nuk ka se si të mos jetë e lumtur për të gjitha këto ngjarje të bukura në familje, që shënojnë etapa të reja në jetën e tyre.

Image result for adelina dhe ema ismaili

Aty ku rrallë herë bëhet e gjallë, në rrjetet sociale, Adelina ka publikuar një fotografi të Emës, e cila shpejt do bëhet nuse.

Adelina e ka uruar motrën e saj në Instagram, duke thënë se e ka mbretëreshë.

“Ajo do të jetë nusja më e bukur. Me shpirtin më të mirë, forca ime, mbretëresha ime, Ema ime”, ka shkruar Adelina. /Prive.al

The most beautiful bride to be. The best soul. My force. My Queen. My Emma ❤️❤️❤️? ❤️❤️❤️

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Artikuj të ngjashëm