Për ditët e verës, kjo është e dashura e Gent Fatalit (FOTO)

By

Reperi kosovar Gent Fatali, e paska gjetur “Dashurinë e jetës”.

Këngëtari shqiptar, këtë dashuri e ka të shfrytëzueshme vetëm në ditët e nxehta të verës, por mundet ta përdorë edhe dimrit.

E dashuria e tij s’është ndonjëra prej vajzave që ai njeh, e as ndonjëra nga ish të dashurat që i ka dedikuar këngë.

Dashuria e tij është piloti i kondicionerit të dhomës, tek i cili ai po gjen shpëtim nga ditët e nxehta të verës, që sapo ka filluar ndonëse pak me shi.

Genti ka publikuar në profiling e tij në instagram një fotografi të pilotit të kondicionerit të programuar në 16-të gradë celcius dhe ka shkruar mbi të: “Unë dhe e dashura ime”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm