Plaçkitet shtëpia e Mozzik dhe dëmi është i jashtëzakonshëm!

By

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në rrjete sociale, Mozzik ka bërë të ditur se shtëpia e tij ishte cak i një plaçkitjeje të madhe.

Personat që thyen shtëpinë e tij kanë marrë një shumë prej 100 mijë euro cash që artisti i mbante në shtëpi, sasi të madhe të arit dhe rreth 15 armë të cilat reperi i kishte me leje.

Në postimin e tij në Instagram, Mozzik theksoi se është një taksapagues i rregullt dhe se me hetimet po vazhdojnë policia.

Shihni më poshtë postimin e tij të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm