Zbulohet femra e njohur me të cilën po sjell këngë Skivi (VIDEO)

By

“Zemra bam” me Ponin, është projekti i tij i fundit muzikor.

Por, Skivi nuk është se ka pauzuar gjithë këtë kohë pasi reperi i cili dikur ishte pjesë e Babastars, ka punuar në studio dhe së shpejti sjell një këngë të re.

Ai ka zgjedhur sërish një femër për projektin e ri muzikor, emrin e së cilës mund ta zbuloni duke klikuar mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm