Kush me kë po sjellë bashkëpunim? (VIDEO)

By

Së shpejti vjen një duet mes dy artistëve të njohur shqiptarë.

Bëhet fjalë për Dhurata Dora dhe Kidda.

Ata janë bashkuar për herë të parë për një projekt muzikor që vjen së shpejti.

Ndiqni videon më poshtë për detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm