Mëmësia punë e zorshme, Cardi B anulon koncertin me Bruno Mars

By

Ajo nuk e kishte menduar që të jesh nënë, është një punë kaq e vështirë. Reperja Cardi B që solli në jetë vajzën e saj Kulture, tani më nuk do zhvillojë as njërin ndër turnetë më të mëdha të karrierës së saj.

Cardi B është tërhequr papritur nga turneu që kishte planifikuar të zhvillonte me Bruno Mars në vjeshtë.

Reperja u shpreh se e kishte nënvlerësuar “ këtë punën e mëmësisë“ dhe se nuk është aspak gati ta lërë foshnjën e saj të vetme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm