Shtatë vjet më parë – Dafina Zeqiri dhe Shkurte Gashi na kthejnë prapa në kohë me këtë imazh

By

Të famshmit shqiptarë, jo rrallë herë na kthejnë prapa në kohë me imazhet që publikojnë.

Është Shkurte Gashi ajo që kësaj here ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, bashkë me Dafina Zeqirin dhe dyshja duken shumë më ndryshe.

Shtatë vjet më të reja, dyshja na kthyen prapa duke na e rikujtuar se sa shpejt edhe po ikin vitet.

Bashkë me producentin muzikor Çekiç, Gashi dhe Zeqiri kanë pozuar në një koncert në Cyrih të Zvicrës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm