Argjentina publikon pamje nga klipi i ri (VIDEO)

By

Argjentina s’ka të ndalur.

Këngëtarja e cila u rikthye fuqishëm këtë vit, e ka finalizuar projektin e saj të radhës, dhe kjo u bë e ditur përmes një videoje të shkurtër të cilën ajo e ka publikuar në Instagram me përshkrimin ‘coming soon’.

Sekuencat në video janë nga klipi i ri edhe pse Argjentina nuk ka dhënë detaje.

Ju kujtojmë që artistja këtë vit solli dy bashkëpunime, një me Vig Popa e një me Seven Saraqit, dy projekte të suksesshme, por lëshoi edhe një solo e cila poashtu u pëlqye nga publiku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm