Nga sot, Elinel ka një festë më shumë në kalendar

By

Është një prej repërve më të veçantë të skenës muzikore shqiptare.

Elinel, me muzikën e tij dhe origjinalitetin ka arritur që ngadalë por sigurt të krijojë një bazë të konsiderueshme të fansave që e përkrahin në çdo hap.

Por,duket se disa përkrahës të Elinel, pëlqyeshmërinë për reperin e kanë çuar në tjetër nivel.

Reperi ka bërë të ditur se dita e sotme është e veçantë për të për faktin se një çift ka vendosur t’ia lë nofkën artistike të Granitit si emrin foshnjes së tyre

Emocionet, Elinel i ka shprehur përmes postimit ku shprehet: ‘N’kalendarin e festave mu ka shtu edhe nji datë, ajo osht ditëlindja e këtij voglushi 18.04.2017! Prej ksaj date e tutje un dhe voglushi jena Adash( emnak ) ndajmë emrin e njejt. 1 arsye ma shum për mu me dhanë ma shum’ prej vetes,prindërit e ktij djali m’kan dhanë shum’! Mire se na erdhe Elineli i vogel bota do t’jetë e jotja’. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm