Pasi u bë nënë, Gjira bëhet ‘Nuse’ (VIDEO)

By

Para pak kohësh, Gjira u bë nënë.

Ajo solli në jetë djalin e saj të cilit ia la emrin Mael.

Këngëtarja aktualisht po qëndron në Kosovë me familjen dhe së fundmi ka zbuluar një lajm të ri.

Ajo ka përgatitur një projekt të ri muzikor që quhet “Nuse” dhe do të publikohet së shpejti.

Gjira postoi një video të shkurtër e veshur si “Nuse” jo në fustan të bardhë por në veshje tradicionale, për të paralajmëruar këngën e re.

Ende nuk dihet data e saktë e publikimit./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BzVFcJoDdSp/

Artikuj të ngjashëm