Pasi u bë baba, këngëtari i njohur sjell portretin e parë familjar!

By

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra mirëpritën vajzën e tyre, Malti Marie, në shtëpi në fundjavën e Ditës së Nënës, pasi ajo kaloi më shumë se 100 ditë në njësinë e kujdesit intensiv për të sapolindurit.

Çifti e kujtoi këtë moment historik duke shpërndarë foton e parë të saj në rrjete soaciale të dielën.

Në foton e ëmbël, Chopra, 39 vjeç, shihet duke mbajtur Malti Marie në gjoks, ndërsa Jonas, 29 vjeç, kapet për krahun e saj.

Ylli i “Quantico” dhe anëtari i Jonas Brothers thanë në një deklaratë të përbashkët krahas fotos: “Në këtë Ditë të Nënës nuk mund të mos reflektojmë mbi këto muajt e fundit dhe slitën në të cilën kemi qenë, të cilën tani e dimë, kështu që shumë njerëz kanë përjetuar gjithashtu”.

Ata shtuan, “Pas 100 ditësh në NICU, vajza jonë e vogël më në fund është në shtëpi”.

View this post on Instagram

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas)

Chopra dhe Jonas pranuan se “udhëtimi i çdo familjeje është unik dhe kërkon një nivel të caktuar besimi” dhe ndërsa i tyre ishte “sfidues”, ata kuptuan në retrospektivë “sa i çmuar dhe i përsosur është çdo moment”.

Artikuj të ngjashëm