Pamjet e para: Robini dhe Marigona po martohen

By

Në ditën e sotme, boksieri Robin Krasniqi dhe e fejuara e tij Marigona Krasniqi po martohen.

Prive ka siguruar edhe pamjet e para nga ceremonia e madhe që po zhvillohet sot.

Dasma po zhvillohet në një nga sallat në periferi të kryeqytetit. Siç dihet, Marigona është në pritje të ëmbël dhe çifti po bëhen me një djalë.

Nga të ftuar përveç miqve dhe familjarëve, çifti kanë ftuar edhe shumë të famshëm si Memli krasbiqi Xheraldina dhe Agron Vula, Oriola Marashi, Arbër Bytyqi, Vedat Bajrami, Shkurte Gashi dhe Meda.

Shihni më poshtë disa fotografi nga mbrëmja e madhe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm