Edhe Robert Berisha i ka disa fjalë për babain e Norës!

By

Me rastin e 12 vjetorit të vdekjes, Nezir Istrefi nuk është përkujtuar vetëm nga e bija e tij, Nora por edhe nga bashkëshorti i saj.

Robert Berisha që vjehrrin e tij të ndjerë nuk ka pasur rastin ta takoj kurrë, ka shprehur krenarinë mes rreshtash për gjyshin e vajzës së tij.

‘Ke qenë i madh edhe ke mbet i madh tek të gjith njerzit qe tkan njoft..m’vjen mirë qe ndigjoj fjal tmira per ty edhe mburna qe Renee të ka gjysh..ke lan një familje të mrekullushme qe i du shumë dhe te falenderoj per edukaten qe jau la fmive tu’ – është shprehur Roberti.

 

Artikuj të ngjashëm