Pasi e mbylli me Mevlanin, Ledjana paska gjetur dashurinë!

By

Ledjana duket se ka gjetur dashurinë!

Pasi kapitulli me Mevlanin u përmbyll pa një shpresë për shansë të dytë, bukuroshja po shijon një romancë të re.

Këtë e ka lënë të kuptohet në sesionit me pyetje-përgjigje në Instagram, ku kurreshtja e fansave të saj për statusin personal ka qenë goxha e lartë.

A je beqare?”, e ka pyetur dikush.

 

Ç’rëndësi ka nëse të tjerëve u thua je beqare apo e lidhur. Me rëndësi është ta duash dikë dhe të bëhet motivi parë për çdo gjë”, është përgjigjur Ledjana.

Ndërsa kur dikush e ka pyetur se si ndjehet shpirtërisht, ajo ka treguar hapur se është e dashuruar.

Ndjehem e dashuruar. Ndjenja të përziera”, është shprehur ajo.

Epo urime! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm